Vereniging BVF Platform

platform biologischeveiligheidsfunctionarissen

Print  | Contact  | Disclaimer  | Sitemap  |  English

Vereniging BVF Platform bestuursleden

Mw. dr. M.W.J.C. Jansen (Mieke)

voorzitter

E-mail: m.jansen@erasmusmc.nl

Mw. dr. N. Kisters (Natasja)

secretaris

E-mail: n.kisters@maastrichtuniversity.nl

Mw. Dr. D.H.T.P. Odinot-Lahaye (Daniëlle)

penningmeester

E-mail: d.odinot@amd.ru.nl

Dhr. ing. R. Bouwer (Reinoud)

E-mail: reinoud.bouwer@wur.nl

Dhr. A.C. Voordouw (Arie)

E-mail: a.c.voordouw@amc.uva.nl

Dhr. dr. F.G.A. Delemarre (Frans)

E-mail: Frans.Delemarre@Crucell.com

Dhr. Dr. B. Kooi (Bart)

E-mail: bart.kooi@wur.nl

 

Login leden

Wachtwoord vergeten?

Actueel

Nieuwsbrief Vereniging BVF Platform

Nieuwsbrief 45 van juni 2017 van de Vereniging BVF Platform. De nieuwsbrief is te vinden als PDF-bestand op het ledendeel in de folder docum
Lees meer »

Engelse versie film Bureau Biosecurity beschikbaar!

Engelse versie film Bureau Biosecurity beschikbaar!
Lees meer »


Powered by ThirdWave CMS