Vereniging BVF Platform

platform biologischeveiligheidsfunctionarissen

Print  | Contact  | Disclaimer  | Sitemap  | Privacy  |  English

Vereniging BVF Platform bestuursleden

Mw. dr. M.W.J.C. Jansen (Mieke)

voorzitter

E-mail: m.jansen@erasmusmc.nl

Mw. dr. N. Kisters (Natasja)

secretaris

E-mail: n.kisters@maastrichtuniversity.nl

Mw. ing. K.A.J. de Cock (Karin)

penningmeester

E-mail: k.decock@erasmusmc.nl

Dhr. ing. R. Bouwer (Reinoud)

E-mail: reinoud.bouwer@wur.nl

Dhr. A.C. Voordouw (Arie)

E-mail: a.c.voordouw@amc.uva.nl

Dhr. dr. F.G.A. Delemarre (Frans)

E-mail: Frans.Delemarre@Crucell.com

Dhr. Dr. B. Kooi (Bart)

E-mail: bart.kooi@wur.nl

 

Login leden

Wachtwoord vergeten?

Actueel

Vacature Batavia Biosciences voor Virologist & BioRisk Officer


Lees meer »

Het RIVM is opzoek naar een BVF voor tijdelijke versterking van het biologische veiligheidsteam


Lees meer »


Powered by ThirdWave CMS